Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | BMW | ActiveHybrid 5

Dje 15:03 ,

Shitje BMW 2.4

1 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
23 Qer 20:28 ,

Ndrroj traktorin me vetura deri 3000 euro

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Maj 00:31 ,

Bmw 760li 6.0 v12

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 13:17 ,

Shiten Vozat

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Shk 20:32 ,

shitet bilardo

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Jan 19:09 ,

shes BMV 2.5 Dizell

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Gush 13:22 ,

Rig saphire 4GB

1 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Gush 15:30 ,

Boj ndrim me vetur kunder tok ne masgit

2 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Korr 19:40 ,

shtopa per vetura

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Maj 14:57 ,

reno atomatik 1 vit rgjistrim

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Dhj 19:14 ,

bmv

350 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Nën 23:42 ,

BMW

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Pri 13:46 ,

Shiten Drut zabelit

27 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Sht 14:55 ,

Janë shit flm merrjep......Eagle F 1. 225/45 R 17

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim