Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | BMW | Seri 6

628 , 2
630 , 17
633 , 1
635 , 11
640 , 20
645 , 9
650 , 6
Sot 08:12 ,

BMW 640D X-Drive Individual

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Korr 21:20 ,

Bmw 640d 2013 170xxxkm

23 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Korr 20:24 ,

Bmw 640 d Automatik 170xxxkm

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Mar 13:18 ,

shitet bnw 520

1 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Mar 02:19 ,

Shes BMW 640D

24 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 14:06 ,

Shes BMW 640, full option M paket

24 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Jan 11:52 ,

BMW 640d Coupe

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Nën 17:17 ,

BMW 640d

33 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
03 Sht 09:27 ,

Bmw 640 gand cupe

32 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Korr 16:22 ,

BMW 640d Grand Coupe

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Pri 19:25 ,

Bmw 635

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 00:05 ,

U shit 4500€ flm merjep

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 18:50 ,

Shitet banesa

250 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Shk 13:02 ,

Shitet Bymywyhi ne gjendje shum te mire

35 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Nën 12:23 ,

Shes Kuke per kamionete

110 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
28 Gush 17:27 ,

BMW 360i

16 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Korr 11:35 ,

BMW 650

19 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Qer 21:19 ,

Ne Shitje BMW 640 Dizell 4X4

66 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Maj 13:19 ,

BMW 630i full extra me dogan lir lir

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Mar 08:06 ,

Fellne per Bmw

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 10:12 ,

Fellne per bmw 6 e60 e90 etj me guma te reja

270 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Shk 08:13 ,

Auto Servis-Pjes Ferizi BMW

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Jan 19:13 ,

BMW 630 benzin

16 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Jan 21:55 ,

Shes BMW 645 CI Okazion

8 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Dhj 19:59 ,

BMW M6

65 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
26 Nën 12:43 ,

Bmw 640i xdrive

45 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Nën 16:46 ,

BMW 635 d

19 500 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 11:10 ,

BMW 640D XDRIVE CRAN CUOPE

65 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
08 Nën 11:26 ,

shes prokolicen Speciale per akullore

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
02 Tet 22:29 ,

shitet bmw 630 i

15 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Sht 11:12 ,

Shitet Bmw 650 kabriolet

35 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Gush 10:19 ,

BMW 650 i

29 000 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
05 Pri 21:14 ,

bmw 650 M-paket

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Shk 05:15 ,

makin e letres dhe pllastikes

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Jan 14:28 ,

Urgjentisht

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Jan 21:17 ,

urgjent

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Jan 17:06 ,

BMW 645 benzin

16 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Jan 15:08 ,

Bmw ngjendje prefekte extra

8 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Dhj 11:18 ,

Shitet

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Dhj 11:06 ,

shitet

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Dhj 10:23 ,

Shitet

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Në fillim