Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | BMW | 628

21 Gush 14:23 ,

prokolic

120 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
08 Jan 16:36 ,

Shes vetura te importura nga zvicra me porosi

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim