Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | BMW | 635

27 Pri 19:25 ,

Bmw 635

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 16:46 ,

BMW 635 d

19 500 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Nën 11:26 ,

shes prokolicen Speciale per akullore

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
15 Dhj 11:18 ,

Shitet

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Dhj 11:06 ,

shitet

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Dhj 10:23 ,

Shitet

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Pri 20:22 ,

BMW

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Mar 16:45 ,

u shit nga albert dobreva

130 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Në fillim