Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | BMW | 640

Dje 12:45 ,

BMW 640D X-Drive Individual

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Korr 21:20 ,

Bmw 640d 2013 170xxxkm

23 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Korr 20:24 ,

Bmw 640 d Automatik 170xxxkm

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Mar 02:19 ,

Shes BMW 640D

24 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 14:06 ,

Shes BMW 640, full option M paket

24 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Jan 11:52 ,

BMW 640d Coupe

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Nën 17:17 ,

BMW 640d

33 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
03 Sht 09:27 ,

Bmw 640 gand cupe

32 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Korr 16:22 ,

BMW 640d Grand Coupe

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Shk 18:50 ,

Shitet banesa

250 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Shk 13:02 ,

Shitet Bymywyhi ne gjendje shum te mire

35 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
05 Nën 12:23 ,

Shes Kuke per kamionete

110 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
09 Qer 21:19 ,

Ne Shitje BMW 640 Dizell 4X4

66 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Mar 08:06 ,

Fellne per Bmw

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 19:59 ,

BMW M6

65 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
26 Nën 12:43 ,

Bmw 640i xdrive

45 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Nën 11:10 ,

BMW 640D XDRIVE CRAN CUOPE

65 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
12 Jan 14:28 ,

Urgjentisht

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Jan 21:17 ,

urgjent

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Në fillim