Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | BMW | 725

26 Qer 11:20 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Dhj 22:08 ,

Kamin

70 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Nën 09:31 ,

shes bmw 725 dizel RKS

3 333 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Tet 10:43 ,

BMW 725 TDS E INPORTUAR NGA JASHT

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
29 Pri 22:37 ,

Bmw 725 ndrrim i mundshem

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Pri 20:54 ,

Kamionet Ford si dhe Bmw 7

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Mar 14:14 ,

Bmw

3 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Mar 12:15 ,

Bmw 725 tds automatik

1 999 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Jan 16:35 ,

Bmw 725i

4 300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Gush 13:26 ,

Pjes per bmw

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Shk 15:48 ,

Boc per plin origjinal 30 ero

30 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Shk 20:12 ,

Foli 5D Vendosim foli 5d ne te gjitha veturat

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Shk 08:07 ,

BMW

1 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
21 Nën 22:38 ,

Bmw 7 Series

4 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Gush 10:59 ,

Shitet BMW 725

1 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Jan 14:53 ,

BMW 725 -00

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Sht 11:30 ,

BMW

900 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Gush 23:55 ,

BMW 725 tds -99

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim