Prizren | Makina | Vetura | BMW | 725

29 Pri 22:37 ,

Bmw 725 ndrrim i mundshem

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Pri 20:54 ,

Kamionet Ford si dhe Bmw 7

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim