Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | BMW | ActiveHybrid 7

29 Mar 17:18 ,

��Periftoni nga ZBRITJET tona����TRansporti FALAS

11 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Korr 14:56 ,

2 bileta per SunnyHill Festival

100 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Pri 19:53 ,

Lift

600 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Korr 18:08 ,

sdi

345 672 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Shk 19:38 ,

fellnet 18 per BMW

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Shk 01:51 ,

Bmw edhe 3 vite oldtimer

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Dhj 13:18 ,

BMW Delfin -85

9 050 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim