Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | BMW | Seri 8

840 , 6
850 , 7
24 Shk 15:20 ,

bmw 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 06:30 ,

Bmw 850

1 800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Maj 21:02 ,

Kerkohet puntor per Auto Larje

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Pri 17:26 ,

Aparatti I kaffes

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Nën 17:29 ,

Bmw Gt 318

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Shk 11:30 ,

Bmw

1 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Shk 07:15 ,

Blej bmw 850

100 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Jan 18:27 ,

bmw 850 dhe 840 shiten urgjent

1 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Jan 07:59 ,

BMW 850

750 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Jan 22:39 ,

shes bmw 840 csi me qmimi 1300 euro

850 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Gush 12:50 ,

AUTO LACK - NGJYROSJE

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Korr 11:46 ,

BMW

2 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Sht 01:30 ,

Shes bmw 850ci

5 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim