Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | BMW | ActiveHybrid X6

14 Dhj 14:35 ,

BMW E30

650 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Shk 17:30 ,

Skija ne shitje. 35 e

35 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Shk 22:43 ,

bmw m5

2 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Shk 11:56 ,

BMW X5

20 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 17:20 ,

bmw x6 shitet 5000

5 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim