Leposaviq | Makina | Vetura | BMW | X1 | MerrJep

Nuk u gjend asnjë rezultat

Këtu janë disa zgjidhje për kërkim...
  • Përdorni *, (për shembull *karrige* ose vetëm karrige) që t'i shihni të gjitha shpalljet në të cilat fraza karrige është pjesë e fillimit, fundit apo mesit të ndonjë fjale.
  • Për të marrë më shumë rezultate, përdorni më shumë fjalë dhe vendosni fjalën OSE në mes tyre.

Zgjidhjet për kërkim

Browse the latest ads!


Sot 00:49 Vetura , Ferizaj

BMW x1 20d rks

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 21:52 Vetura , Prishtinë

BMW X1 23D X-DRIVE AUTOMATIK -SHITJE ME LEASING-

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:13 Vetura , Lipjan

BMW X1 2.0 Xdrive AUTOMATIK ME DOGAN

12 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:10 Vetura , Pejë

BMW X1 2.0d xdrive 2010 Panoram Dogan Homologim

12 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:07 Vetura , Prishtinë

BMW X1 20D X-Drive 190 PS, 44,350 km

Viti: 2016
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 16:38 Vetura , Prishtinë

BMW X1 (Facelift) LED+NAVI+AUTOMATIC+HIFI

32 000 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 15:14 Vetura , Prishtinë

BMW X1 2.3D X_DRIVE VITI 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim