Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | BMW | X4

Dje 10:03 ,

Super ofert bmw x4 M paket

30 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Korr 10:07 ,

Bmw x4 M xdrive

Viti: 2015
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Korr 15:50 ,

Shes BMW X4

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Qer 01:42 ,

Super ofert BMW X 4 M PAKET

30 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Qer 13:31 ,

Bmw x4

26 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 14:24 ,

BMW X4 M PAKET

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Shk 17:50 ,

Shitet

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Dhj 11:43 ,

BMW X4 30D Xdrive M pacet viti prodhimit 03.2015

27 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Dhj 23:00 ,

BMW X4 3.0 X.Drive M-Sport Performance Paket

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Tet 13:05 ,

Shitet

16 Maj 02:20 ,

Bmw X4 2.0 d M-paket 2019

56 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Pri 14:18 ,

UShit Nga AS Bunaa

35 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Dhj 16:09 ,

BMW X4

31 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Dhj 10:06 ,

auto pjes

111 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Jan 07:31 ,

BMW X4 30D Pakete; ,model i ri

34 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Në fillim