Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | BMW | X6

Sot 17:34 ,

BMW X6 30d Diesel xDrive facelift

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:08 ,

BMW X6 3.5 D AUTOMATIK

18 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:37 ,

Bmw X6 3.0d M-Pacet 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 08:36 ,

Bmw X6 35d Xdrive 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:09 ,

Bmw X6

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:16 ,

Bmw x6 3.0d xdrive sport paket viti 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Qer 16:18 ,

Bmw x6 xd 35 Dizel Full opcion v.p.2008 rks

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Qer 16:03 ,

Bmw x6

29 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Qer 08:56 ,

BMW X6 35D

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 22:13 ,

BMW X6 3.0 XDRIVE

27 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
12 Qer 11:42 ,

Shitet bmw x6 e71

123 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 02:38 ,

Shitet bmw x6

20 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Qer 17:15 ,

BMW X6 Xdrive 35D Automatik

20 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 15:43 ,

Bmw X6 3.0

17 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Qer 20:02 ,

Bmw x6 3.5d Steptronik

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Qer 20:02 ,

Shitet X6

5 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
05 Qer 10:55 ,

Bmw x6 3.0 diesel

Viti: 2016
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
02 Qer 18:10 ,

U SHIT NGA < A.S ALBANI> FLM

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 11:47 ,

eja ! Autosallon - Rent a Car

25 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
12 Maj 21:05 ,

SHITET BMW X6 3.5D X-DRIVE 2009 RKS FULL OPSIONE

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 00:12 ,

BMW X6 xdrive 35

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Pri 02:20 ,

BMW X6 35d Xdrive

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Pri 18:47 ,

Bmw X6 3.5 d Xdriver 2010 I posa doganuar Rks

17 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Pri 21:30 ,

Shes bmw x6 3.5 d

18 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Pri 17:03 ,

U shittt

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Mar 23:43 ,

SHITET BMW X6 35D PA DOGAN

17 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Mar 16:58 ,

BMW X6 35D PA DOGAN

19 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Shk 21:44 ,

BMW X6

23 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Shk 21:35 ,

BMW X6

23 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Shk 17:53 ,

Shitet Bmw break 40 D 044280718

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 20:26 ,

BMW X6 dizel

35 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
01 Shk 20:22 ,

Bmw x6

35 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
24 Jan 19:02 ,

Bmw x6 rks 3.5 d full

19 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Jan 23:25 ,

BMW X6

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Jan 20:52 ,

BMW X6 3.5 xDrive

18 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Jan 00:04 ,

Shitet bmw x6

18 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Jan 22:33 ,

Shitet BMW X6 URGJENT!!!!!

15 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Jan 20:33 ,

BMW X6

17 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Jan 16:49 ,

BMW X6

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Jan 16:17 ,

Bmw x6 4.0 xrive 2011 i sapo doganuar

20 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Jan 22:36 ,

Bmw

20 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Jan 19:40 ,

Shes BMW

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Dhj 09:39 ,

Shitet X6 nga Gjermania

13 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Dhj 10:10 ,

Shitet motra e arbnorit dhe zgjimit

5 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
22 Dhj 22:49 ,

X6

50 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
18 Dhj 18:38 ,

BMW

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Dhj 17:02 ,

X6

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Dhj 15:08 ,

Bmw x6 35d

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Dhj 13:24 ,

BMW X6 40d

24 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Në fillim