Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | BMW | Z1

03 Jan 11:15 ,

BMW Automatik 2.0

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Gush 14:56 ,

golf2

2 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 01:19 ,

bmw m paket

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Nën 17:50 ,

Goma shum te Mira

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim