Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | BMW | Z3

11 Gush 13:21 ,

BMW Z3 Cabrio 1.8 Benzine

4 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
10 Shk 15:51 ,

Shitet bmw x3 3.0d AUTOMATIK

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Gush 21:25 ,

Bmw

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim