Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | BMW | Z4

08 Korr 16:31 ,

Bmw Z4

11 999 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Qer 23:20 ,

Bmw

20 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
26 Shk 14:31 ,

Shitje Makine

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Sht 00:54 ,

bmw bej edhe ndrrim

14 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Gush 22:34 ,

BMW

11 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Në fillim