Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | BMW | Z8

01 Dhj 00:36 ,

Furra

Viti: 2020
Kilometrazha: > 500 000
30 Nën 19:19 ,

Vetur

75 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Nën 22:08 ,

Shes gomat

100 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
05 Nën 15:15 ,

Kompania e Ndërtimeve “BAKI”

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Sht 13:55 ,

IVECO KIPERASH TIP TOP

2 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 17:15 ,

200

200 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Maj 07:35 ,

shes zerimin te gatshm per pun

1 450 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Jan 21:32 ,

BMW Z8

200 000 000 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Tet 16:07 ,

auto larje

189 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Sht 19:18 ,

Veture

35 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Në fillim