Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | BMW | Z-modele

Z1 , 4
Z3 , 3
Z4 , 5
Z8 , 10
03 Jan 11:15 ,

BMW Automatik 2.0

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 00:36 ,

Furra

Viti: 2020
Kilometrazha: > 500 000
30 Nën 19:19 ,

Vetur

75 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Nën 22:08 ,

Shes gomat

100 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
05 Nën 15:15 ,

Kompania e Ndërtimeve “BAKI”

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Sht 13:55 ,

IVECO KIPERASH TIP TOP

2 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Gush 13:21 ,

BMW Z3 Cabrio 1.8 Benzine

4 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
07 Gush 17:15 ,

200

200 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Maj 07:35 ,

shes zerimin te gatshm per pun

1 450 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Jan 21:32 ,

BMW Z8

200 000 000 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Korr 16:31 ,

Bmw Z4

11 999 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Qer 23:20 ,

Bmw

20 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
26 Shk 14:31 ,

Shitje Makine

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Shk 15:51 ,

Shitet bmw x3 3.0d AUTOMATIK

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
28 Tet 16:07 ,

auto larje

189 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Sht 00:54 ,

bmw bej edhe ndrrim

14 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
30 Gush 22:34 ,

BMW

11 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
23 Gush 14:56 ,

golf2

2 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 01:19 ,

bmw m paket

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Nën 17:50 ,

Goma shum te Mira

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Sht 19:18 ,

Veture

35 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
28 Gush 21:25 ,

Bmw

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim