Fushë Kosovë | Makina | Vetura | BMW

Seri 1 , 39
Seri 2 , 4
Seri 4 , 3
Seri 3 , 184
Seri 5 , 125
Seri 6 , 3
Seri 7 , 13
M-modele , 16
X-modele , 74
Z-modele , 1
2002 , 2
31 Korr 17:02 ,

makin

300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
31 Korr 13:33 ,

BMW 320D TRAGRA GJERMANI

13 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Korr 19:36 ,

BMW GT 535d

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Korr 19:25 ,

Shitet X5 2003 Diesel

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Korr 17:45 ,

BMW tds 2.5

890 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Korr 12:45 ,

Bmw E46 320d

5 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Korr 01:07 ,

BMW E46 320D

6 250 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Korr 19:29 ,

Fellne per X5 dhe X6

500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Korr 11:26 ,

Bmw

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 19:21 ,

BMW 530 D URGJENT SHITET

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Korr 14:30 ,

Shitet bmw n gjendje t rregullt 318b rks 2 muj

2 099 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Qer 16:05 ,

Blej Gjith Llojet e Veturave Qe Nuk i Perdorni

444 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 12:30 ,

Shitet dhe ndrrohet BMW 520I

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Maj 21:03 ,

Rent A Car Fita

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Maj 22:54 ,

Shes BMW 318 i

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 18:08 ,

BMW 525

13 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 15:12 ,

Shes BMW 535d 2004

8 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 12:34 ,

Shes fellnet per bmw

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Pri 21:23 ,

shitet bmw me targa te huaja 2.0 dizel

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
25 Pri 22:58 ,

Shitet vetura

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Pri 20:17 ,

BMW 320 dizel

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
21 Pri 15:08 ,

bmw 320 24v tip top 4muj rks

1 400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Pri 08:40 ,

Shitet BMW ne gjendje perfekte

1 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Pri 09:13 ,

BMW 520 Benzin

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Pri 20:21 ,

bmw

19 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 16:27 ,

BMW X5

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Pri 16:51 ,

Urgjent shes bmw 524 turbo dizell

1 250 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Pri 14:51 ,

Shes BMW 2.0 Disel

25 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
07 Pri 10:21 ,

RENT A CAR YLLI 044-412-212.

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Pri 09:04 ,

BMW 2.0 2007

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Pri 07:52 ,

BMW e36 1.8is 150ps tip top e qlajmruar RKS

1 600 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Pri 22:08 ,

Shes Basser ICE CUBEE i ardhuar nga Zvicra

195 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Mar 13:55 ,

SHES BMW 316I -93

1 500 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 15:50 ,

Shesh felle me goma te veres per bmw x6

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Mar 16:40 ,

Shitet bmw 320 D Mpacket

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Mar 22:38 ,

BMW e36 1.8 IS

1 750 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Mar 21:27 ,

BMW 520D F10

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Mar 12:31 ,

Shes bmw 330D touring 231ps i sapo doganuar!

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Mar 10:10 ,

Shitet boca e plinit ne gum rezerv

25 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Mar 11:13 ,

Bmw 525xd

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Mar 08:56 ,

Bmw 525XD , 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Shk 14:11 ,

BMW E60 M PACKET

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 14:38 ,

Urgjent Shitet dhe ndrrohet BMW 520

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Shk 14:44 ,

Bmw 2.0 kilomet..120000 qmimi 10000

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
22 Shk 12:16 ,

BMW 535 BiTurbo

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Shk 16:23 ,

Bmw 116 d

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Shk 20:34 ,

BMW X5 3.0 D 2003 AUTOMATIK RKS TIP TOP

6 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Shk 17:03 ,

BMW X3 3.0 dizell 1 vit regjistrim

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Jan 19:03 ,

Shitet bmw

800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Jan 17:44 ,

Bmw 3 e90 2007 diesel

8 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim