Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | BMW | i8

02 Nën 11:56 ,

shiten setrat te reja me tiket

3 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Qer 14:21 ,

PROJEKTE PER LEGALIZIM

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
15 Jan 18:40 ,

BMW

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim