Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | BMW

Seri 1 , 1597
Seri 2 , 189
Seri 4 , 60
Seri 3 , 7195
Seri 5 , 4274
Seri 6 , 70
Seri 7 , 539
Seri 8 , 11
M-modele , 609
X-modele , 2723
Z-modele , 25
2002 , 72
i3 , 4
i8 , 4
20 Jan 19:33
Linku:
,

Bmw f10 525d qa se kush

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Jan 17:56
Linku:
,

BMW 530xDrive F10, 4x4, Dizel 3.0, 260ps

21 000 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 15:36
Linku:
,

BMW 320

9 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Jan 21:01
Linku:
,

BMW 123d M-Paket

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:46
Linku:
,

Shes BMW X3 E83 Xdrive

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 09:58 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

2 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 09:58 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 09:58 ,

BLEJM VETURA RKS ME DHE PA DOGAN DEFEKT PA DEFEKT

3 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 09:58 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN

3 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 09:58 Shitorja ,

BLEJM VETURA RKS PA DOGAN DEFEKT-AKSIDENT��

Viti: 2020
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 09:58 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:57 ,

SHITET BMW 430D Gran Coupe M Sport

25 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:57 ,

Bmw E46 2.0 Disel Pa Dogan

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:57 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 09:57 ,

AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 09:57 ,

320 shitet ndrrohet me vetura rks ose pa dogan per pjes

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:56 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VERURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

111 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:56 Shitorja ,

AUTO-SHARRI (BLEJM VETURA RKS OSE PA DOGAN)☎️

Viti: 2020
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 09:56 ,

BLEJM VETURA RKS PA DHE ME DOGAN AKSIDENT DEFEKT

3 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 09:56 ,

Bmw x5 rks 3.0 dizell viti 2003

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 09:50 ,

BMW 3 E90 2.0D RKS 1 VIT Viti 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:50 ,

BMW X1 2.0D XDrive Automatik Viti 12.2011 Full

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:49 ,

Bmw x3

77 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:49 ,

bmw

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:47 ,

BMW 530 AUTOMATIK 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:46 ,

BMW 320 DIZEL FACELIFT VITI 2010 ME LIBER SERVISI

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:46 ,

Bmw X1 2.0d X-drive Automatik Facelift 184 PS-nga Zvicra

13 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:46 ,

BMW 640 Grand Coupe / Full opsion

29 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:46 ,

Bmw X3 2.0d X drive Automatik 184 PS- me dogane nga Zvicra

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:46 ,

Bmw 218d Active Tourer Automatik-LED Xenon-2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:44 ,

BMW X5 3.0 D..XDRIVE..7..ULSE..M- PAKET

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:43 ,

BMW 118d

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:43 ,

BMW X1 2.0..D..Xdrive..2010..

10 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:42 ,

BMW. 730D. AUTOMATIK

5 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:38 ,

BMW X3 30d X-DRIVE MPACKET AUTOMATIK ME DOGANE

18 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:36 ,

BMW X3 M-PACKET 2012 2.0 X-drive AUTOMATIK

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:36 ,

BMW X1 2.0 X-drive i posaardhur me dogane

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:36 ,

BMW X3 20d X-DRIVE AUTOMATIK PA DOGANE

13 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:36 ,

BMW X6 35d M-Packet

21 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:35 ,

BMW 320d M-Packet Sport Ne Gjendje Perfekte

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:35 ,

Bmw 320 D Automatik 2004

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:32 ,

SHES BMW DIZEL AUTOMATIK 2.5 VITI 1999

2 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:31 ,

Bmw 318i (2006)

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:31 ,

SHES BMW 525 DIZEL 2.5 TDS VITI 1998

2 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:29 Shitorja ,

BMW 316d 2.0 Diesel

8 990 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999


Në fillim