bmw | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | BMW

Seri 1 , 1049
Seri 2 , 114
Seri 4 , 36
Seri 3 , 6113
Seri 5 , 3618
Seri 6 , 54
Seri 7 , 441
Seri 8 , 10
M-modele , 428
X-modele , 2135
Z-modele , 11
2002 , 30
i3 , 4
i8 , 1
03 Gush 23:35
Linku:
,

BMW X1 2.0D Xdrive 190ps 2016 Sport-Line nga CH

16 499 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Gush 09:37
Linku:
,

u shit u shit flm MERRJEP

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 18:12 ,

BMW x3 2.0 dizel automatik 2010

1 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:32 ,

Auto Servis-Pjes FERZI BMW

1 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 15:59 ,

Bmw 320 Dizell Klim Rks 5 Muj

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:42 Shitorja ,

BMW 530D TWINPOWERTURBO AUTOMATIK 245HP 2010

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:41 ,

Shes bmw 320d

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:18 ,

Shitet bmw gt 320 sport

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:57 ,

Shes Bmw 2.5 Dizell

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 08:51 ,

Blejm Bmw te aksidentuara pa dogan 049494549

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:28 ,

Shitet BMW X3

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 13:33 ,

Shitet BMW 330d

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Gush 20:52 ,

Shes felgat

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Gush 21:13 ,

Bmw 320 i kabrio automatik

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Gush 14:27 ,

Shitet BMW-1

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Gush 12:41 ,

Shes te gjitha pjest per bmw e39

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Korr 21:51 ,

Shes Bmw 540i 4.4 v8 RKS E39

1 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Korr 21:49 ,

Pjes per vetura

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Korr 16:34 ,

Bmw 730 d

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Korr 10:32 ,

BMW 318i

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Korr 21:11 ,

Shes farat por bmw e39

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Korr 08:54 ,

Shitet dhe ndrrohet

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Korr 21:50 ,

BMW E39 520D

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Korr 22:25 ,

Bmw 530 X-drive

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Korr 09:57 ,

Auto Pjes BMW Burimi

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
15 Korr 08:24 ,

Bmw 320

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Korr 01:10 ,

Bmw X5

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Korr 10:21 ,

Shitet BMW 218 D active tourer sport

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Korr 21:30 ,

bmw x5 dizel 3.0 viti 2008 panaram

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Korr 11:58 ,

Bmw X5 Shitet Vetura

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 04:06 ,

BMW 530D

1 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Qer 09:07 ,

Bmw 530 GT 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Qer 11:20 ,

Shes bmw 525d Dizel

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Qer 17:53 ,

Bmw 320

1 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Qer 22:05 ,

BMW 530D

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Qer 11:55 ,

Shes bmw 520i

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Qer 11:53 ,

Bmw e39

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Qer 15:05 ,

bmw 530 Mpaket

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Qer 09:53 ,

BMW 118D

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 16:19 ,

Shitet Bmw 325i 2006 049494549

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Qer 18:23 ,

BMW 525 3.0D AUTOMATIK FACELIFT

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Qer 18:23 ,

BMW 525 3.0D AUTOMATIK FACELIFT

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Qer 18:23 ,

BMW 525 3.0D AUTOMATIK FACELIFT

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Qer 18:23 ,

BMW 525 3.0D AUTOMATIK FACELIFT

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Qer 18:22 ,

BMW 525 3.0D AUTOMATIK FACELIFT

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Qer 17:45 ,

BMW 525 3.0D AUTOMATIK FACELIFT

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Qer 17:45 ,

BMW 525 3.0D AUTOMATIK FACELIFT

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Qer 17:45 ,

BMW 525 3.0D AUTOMATIK FACELIFT

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Qer 17:45 ,

BMW 525 3.0D AUTOMATIK FACELIFT

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Qer 17:45 ,

BMW 525 3.0D AUTOMATIK FACELIFT

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Në fillim