Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | BMW

Seri 1 , 24
Seri 2 , 7
Seri 3 , 51
Seri 5 , 36
Seri 6 , 7
Seri 7 , 6
Seri 8 , 1
M-modele , 9
X-modele , 50
Sot 21:18 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 21:18 ,

BMW 318d Sport Line 2016 150 PS DOGAN & HOMOLOGIM

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:17 ,

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 19:10 Shitorja ,

BMW 525 D 2012 I DOGANUAR AUTOMATIK

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:08 Shitorja ,

BMW 318 D 2013 I DOGANUAR AUTOMATIK

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:50 Shitorja ,

BMW 325d

12 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:48 Shitorja ,

Bmw 525d

14 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:01 Shitorja ,

Bmw X3 2.0D X-Drive

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:01 Shitorja ,

Bmw x3 2.0 D x-drive

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:53 Shitorja ,

Bmw 530D M Packet

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:53 Shitorja ,

BMW 530D M Packet

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:32 ,

Bmw 116d

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:44 Shitorja ,

BMW 320 DIZEL AUTOMATIK 2006 RKS FULL

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:44 Shitorja ,

BMW X5 3.0 DIZEL AUTOMATIK

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:02 Shitorja ,

BMW 318D STEPTRONIC ME DOGAN

14 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:01 Shitorja ,

BMX X1 2.0Xdrive Me Dogan

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:56 ,

BMW X6 35D

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:45 ,

BMW M520d MX11

13 000 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:44 ,

BMW 116D 2010 - 2.0 DIESEL

7 000 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:27 Shitorja ,

Bmw E90 330D Facelift 300ps+

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 12:07 Shitorja ,

BMW 118 D " Automatik " M-Pacet Viti 05.02.2020

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Qer 14:33 ,

BMW 318D 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 14:05 Shitorja ,

BMW X3 2.0 xdrive

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Qer 14:11 ,

Trenerka per meshkuj ( Te gjitha masat )

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 12:45 ,

Trenerka per meshkuj dhe femij

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Maj 12:38 ,

Kape oferten per vetem 22.99€ kompleti

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Maj 11:18 Shitorja ,

Shitet BMW 530D GT XDrive

25 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim