Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Bentley | Arnage

11 Korr 16:44 ,

SHES DHE NDRROJ BENTLEY DIZEL 1.9 VITI 99

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Shk 14:25 ,

PUNOJM GJITHA LLOJET NGA METALI KONSTRUCIONE KAFIT

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Nën 11:46 ,

Shes kthesat pak te perdorta

170 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Tet 19:36 ,

SHES QANTA DHE BIZHUTERI ME SHUMIC NGA ZVICRA

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Korr 12:51 ,

Shes oren me marveshje

999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Maj 18:25 ,

VW Beetle

3 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Dhj 16:40 ,

iPhone 6 16 giga

350 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Nën 11:55 ,

shes Guma 195/70R15C

40 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Sht 10:19 ,

Edi

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Sht 17:06 ,

e mir

2 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Në fillim