Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Bentley | Azure

25 Qer 23:16 ,

shes traktorin me perkolic ngjendje tmir

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Gush 10:50 ,

Drebong

280 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Sht 13:18 ,

iphon7 Urgjent Lir Me Garancion 128 Giga

550 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Mar 18:48 ,

shiten 200 copa jakne me cmim shum t lire

1 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
11 Tet 17:44 ,

Bentley benzin -05

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim