Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Bentley | Brooklands

21 Jan 00:36 ,

Urgjent

25 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Dhj 15:12 ,

She's tavolinen te re

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Gush 10:39 ,

Kerkoj vetur dej 200 ero

201 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Maj 17:02 ,

Shitet bentley

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Qer 19:27 ,

shes guma 235 45 R17

50 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim