Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Bentley | Continental

20 Mar 15:04 ,

Bentley Continental

54 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
06 Mar 21:39 ,

kerkoj nuse

100 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Dhj 18:20 ,

Goma 18 t reja 4cop

130 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Dhj 21:01 ,

Bentley

129 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Korr 23:55 ,

Bentley

72 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
22 Shk 09:27 ,

Nderoj Veturen Bentley me Banes apo lokal

45 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Jan 11:48 ,

��Rent a Car��

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Gush 13:23 ,

Paisje per frizerk

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Gush 12:09 ,

Ora Breitling 1884 Chronometer AB0110

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Qer 12:27 ,

����‍♂️ SHES BICKLETE QMIMI VOLITSHUM ����‍♂️

80 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Qer 14:46 ,

bentley breitling origjinal

2 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Maj 14:10 ,

Fellne 13 coll

180 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Maj 08:54 ,

Shes zagarin

150 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Pri 16:20 ,

Bentley Continental GT

37 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Nën 21:25 ,

Co2 Ndrrohet me vetur

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Shk 14:56 ,

SHES KTA DY SE SPO NA VYN

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim