Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Bentley | Model tjetër

07 Pri 18:09 ,

Urgjent shiitet ose ndrrohet toka

10 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Dhj 09:19 Shitorja ,

Shporte per Mbeturina

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Dhj 17:28 ,

Shitet

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Tet 00:02 ,

Beetle

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Gush 18:41 ,

shes iveko

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Korr 23:00 ,

Lopa

2 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Pri 17:05 ,

WW Bently

3 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Shk 10:42 ,

Shes wolsfogen betly

2 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Jan 12:32 ,

vetur

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Nën 18:28 ,

Golf 2

1 250 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
21 Tet 18:20 ,

Shes Kranin-Korpen 049 577 313 049 542 680

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim