Gjithë Kosova | Makina | Vetura | Bentley | Turbo RT | MerrJep

03 Qer 15:09 Vetura , Besianë

Shitet mini traktori

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Gush 14:14 Vetura , Drenas

Tenka ne shitje

Viti: 1995
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
06 Maj 07:40 Vetura , Kastriot

shes laminat dhe qkashkojn komplet pernje banjo

630 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim