Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Bentley | Turbo S

25 Pri 05:01 ,

Buba 2013

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
31 Mar 17:24 ,

Goma

100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Qer 15:42 ,

Shitet bently

10 000 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim