Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Bentley

01 Maj 09:04 ,

Bentley Continental GT

26 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Pri 05:01 ,

Buba 2013

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Mar 15:04 ,

Bentley Continental

54 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
28 Shk 14:25 ,

PUNOJM GJITHA LLOJET NGA METALI KONSTRUCIONE KAFIT

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Dhj 14:51 ,

Shes opel kadet

400 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Dhj 21:01 ,

Bentley

129 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
23 Tet 18:58 ,

Shes beverlli 350 sport tuning rks

4 250 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Tet 17:06 ,

Rent A Car

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Sht 14:11 ,

Makina nga amerika

Viti: 2010
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
20 Korr 23:55 ,

Bentley

72 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
03 Qer 15:09 ,

Shitet mini traktori

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Shk 09:27 ,

Nderoj Veturen Bentley me Banes apo lokal

45 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Shk 20:40 ,

Shes buben kabriolet atomatik viti 2003

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Jan 11:48 ,

��Rent a Car��

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Jan 22:06 ,

Automobile Venera.at

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Dhj 17:28 ,

Shitet

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Tet 00:02 ,

Beetle

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Shk 10:42 ,

Shes wolsfogen betly

2 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Jan 00:36 ,

Urgjent

25 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Gush 10:39 ,

Kerkoj vetur dej 200 ero

201 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Qer 15:42 ,

Shitet bently

10 000 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Qer 14:46 ,

bentley breitling origjinal

2 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Pri 16:20 ,

Bentley Continental GT

37 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Shk 08:12 ,

fellne

150 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Jan 13:14 ,

shitet

200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Dhj 16:40 ,

iPhone 6 16 giga

350 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Nën 11:55 ,

shes Guma 195/70R15C

40 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Sht 10:19 ,

Edi

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Qer 19:27 ,

shes guma 235 45 R17

50 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Shk 14:56 ,

SHES KTA DY SE SPO NA VYN

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Tet 17:44 ,

Bentley benzin -05

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim