Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Bentley

02 Maj 16:20 ,

Friz per akullore

180 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Pri 05:01 ,

Buba 2013

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Mar 21:39 ,

kerkoj nuse

100 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Shk 14:25 ,

PUNOJM GJITHA LLOJET NGA METALI KONSTRUCIONE KAFIT

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Jan 23:04 ,

shporet per nxemje alfa 20kw

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
13 Dhj 14:51 ,

Shes opel kadet

400 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Dhj 09:19 Shitorja ,

Shporte per Mbeturina

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Tet 18:58 ,

Shes beverlli 350 sport tuning rks

4 250 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Tet 17:06 ,

Rent A Car

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Shk 20:40 ,

Shes buben kabriolet atomatik viti 2003

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Jan 22:06 ,

Automobile Venera.at

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Jan 21:31 ,

Shes gomat e dimrit

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Dhj 17:28 ,

Shitet

2 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Tet 19:36 ,

SHES QANTA DHE BIZHUTERI ME SHUMIC NGA ZVICRA

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Tet 00:02 ,

Beetle

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Gush 12:09 ,

Ora Breitling 1884 Chronometer AB0110

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Gush 18:41 ,

shes iveko

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Gush 10:50 ,

Drebong

280 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Qer 12:27 ,

����‍♂️ SHES BICKLETE QMIMI VOLITSHUM ����‍♂️

80 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Maj 18:25 ,

VW Beetle

3 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Pri 17:05 ,

WW Bently

3 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Mar 17:24 ,

Goma

100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Shk 10:42 ,

Shes wolsfogen betly

2 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Jan 12:32 ,

vetur

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Jan 19:00 ,

Traktor torpedo 4 klipsh

3 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Jan 00:36 ,

Urgjent

25 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Jan 23:24 ,

Golf 3 tdi

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Dhj 15:12 ,

She's tavolinen te re

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Nën 18:28 ,

Golf 2

1 250 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
21 Tet 18:20 ,

Shes Kranin-Korpen 049 577 313 049 542 680

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Sht 13:18 ,

iphon7 Urgjent Lir Me Garancion 128 Giga

550 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Gush 10:39 ,

Kerkoj vetur dej 200 ero

201 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Qer 22:47 ,

U SHIT FLM MERRJEP ......

60 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Qer 14:46 ,

bentley breitling origjinal

2 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Maj 07:40 ,

shes laminat dhe qkashkojn komplet pernje banjo

630 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Maj 08:54 ,

Shes zagarin

150 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Maj 17:02 ,

Shitet bentley

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Mar 21:32 ,

Shiten kilinderat

100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Shk 08:12 ,

fellne

150 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Jan 13:14 ,

shitet

200 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Dhj 16:40 ,

iPhone 6 16 giga

350 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Nën 11:55 ,

shes Guma 195/70R15C

40 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Nën 21:25 ,

Co2 Ndrrohet me vetur

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Tet 21:47 ,

Ndrrim me vetur

530 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Sht 10:19 ,

Edi

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Korr 22:03 ,

Golf 2

Viti: 1986
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
28 Mar 18:48 ,

shiten 200 copa jakne me cmim shum t lire

1 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
11 Tet 17:44 ,

Bentley benzin -05

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 17:06 ,

e mir

2 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Në fillim