Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Brilliance | BC3

14 Nën 04:43 ,

shitjet e kontejnerëve

750 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Korr 23:01 ,

shitet golf 4 karavan "ndrrohet"

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Nën 20:19 ,

shitet nrrohet metraktor

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Mar 11:52 ,

U shit flm merrjep

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Tet 18:14 ,

Servisim Iphone Samsung Mitrovice

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Mar 13:52 ,

Punojm te gjitha llojet e izolimit

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Jan 23:42 ,

Shes kombi t4 Ne Gjendje Prefekte!!

2 900 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim