Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Brilliance | BS2

19 Pri 19:55 ,

Trtaq

700 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Nën 21:19 ,

Shitet bicikleta

250 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Nën 04:43 ,

shitjet e kontejnerëve

750 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
10 Shk 19:55 ,

Trak per ushtrime ne gjendje te regullt

200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Tet 08:03 ,

SHITEN PAISJET PER STUDIO PROFESJONALE

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Jan 14:58 ,

shitet qeni

300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim