Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Brilliance | BS4

14 Nën 04:55 ,

shitjet e kontejnerëve

750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
07 Dhj 00:53 ,

Gurthyes

1 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim