Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Brilliance | BS6

Dje 21:35 ,

Urgjent kerkojme vetura te interesuarit ne tel

1 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
24 Shk 08:40 ,

Shet veturen Brilliance

1 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Shk 20:14 ,

Veture

1 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Nën 04:55 ,

shitjet e kontejnerëve

750 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Qer 18:20 ,

Shiter freza

190 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim