Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Brilliance | Model tjetër

Sot 08:12 ,

Motorr 150cc Alpine

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Korr 17:37 ,

Mentor salihaj

650 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Shk 12:02 ,

shes kerrin

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Maj 21:04 ,

Dizalica za kola

800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Jan 11:27 ,

golf 4

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Tet 19:08 ,

Iveco

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Tet 19:30 ,

iveco

500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 00:10 ,

Vetura dasm

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Jan 14:05 ,

Corsa

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim