Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Bugatti | EB 110

01 Maj 19:01 ,

Biciklet

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Jan 17:15 ,

motorr sharr

120 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Jan 18:52 ,

Trenerka 23€

23 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Gush 18:24 ,

Kerkoj bashkudhtar me udhtu per gjermani

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Shk 21:55 ,

Rent a car

30 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Korr 21:36 ,

Shes Traktrin Rakovic 60 shum xhendje te mir

2 950 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Shk 17:29 ,

Der e hymjes per shtepi

100 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Gush 21:25 ,

shes Fellne

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Qer 16:08 ,

Muzik

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Mar 21:06 ,

Shiten fellnet

170 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim