Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Bugatti | Model tjetër

Dje 15:29 ,

Agregati

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Gush 14:37 Shitorja ,

Shes Karting

Viti: 2012
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
09 Korr 08:34 ,

Ngarkues

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Dhj 09:17 ,

USB 256GB KINGSTON

25 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Nën 11:58 ,

PJES PER FIAT PUNTO BENZIN

Viti: 1995
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Korr 18:43 ,

afarist

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Korr 00:09 ,

Patika

350 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Nën 20:15 ,

Shitet vetura

4 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Nën 17:26 ,

Golf 2

550 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Sht 20:03 ,

Shitet polo 1.9 Sdi ne gjendje shum tmir

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Jan 20:37 ,

Shes Veturen te markes BUGATTI

15 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Jan 19:16 ,

shitet rimokio per vetura 300 ero

300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Nën 07:38 ,

Golf 4 TDI

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Korr 19:46 ,

Shitet golf 2 1.6 dizell

500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Jan 23:05 ,

Golf 2 -viti 91 1.6

550 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
17 Dhj 19:15 ,

VW Golf 2 dizel

470 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Korr 02:49 ,

Prekolic Rimorkjo

400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim