Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Bugatti | Veyron

19 Qer 01:02 ,

opel vectra 1.6 ��������

444 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Maj 10:49 ,

Shiten 5 cope antminers S9 ,,,,,S9

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Mar 09:40 ,

Shitet iveco kombi

4 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Nën 21:11 ,

Shitet bicikleta

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Sht 11:59 ,

Ofrojmë qumështë blete me shumicë dhe pakicë

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Gush 10:50 ,

Shes 15 pula t katundit

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Mar 22:28 ,

Ndeshje sigurta

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Dhj 18:56 ,

shitet bugati

1 000 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Korr 08:31 ,

Paraglider ne gjendje perfect 1600 Euro

1 600 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Korr 11:46 ,

buggati

15 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Jan 19:27 ,

bugatti

500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Dhj 19:44 ,

shes radio per vetura

20 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Nën 10:05 ,

Shitet Kadet TURBO 2.0

3 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Korr 10:43 ,

shes veturen chrysler voyager

3 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Maj 23:14 ,

Biciklet Swift

80 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Jan 22:04 ,

ShQIPONJE

35 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
22 Nën 14:18 ,

SHITEN PAJAQALLA/zvoshnik/baser/perforcus

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Nën 18:13 ,

Goma per vetura

50 EUR

Viti: 50-at
Kilometrazha: > 500 000
13 Mar 09:26 ,

bugatti

10 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Tet 19:52 ,

Bugati

200 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim