Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Bugatti

Veyron , 1
BS6 , 1
04 Qer 13:11 ,

Llustera -Ndriçime "DOMI" Chandelier

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
31 Maj 14:23 Shitorja ,

Shes Karting

Viti: 2012
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
09 Korr 11:46 ,

buggati

15 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim