Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Bugatti

EB 110 , 2
Veyron , 13
BS6 , 4
Dje 19:08 ,

Agregati

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Maj 14:23 Shitorja ,

Shes Karting

Viti: 2012
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
02 Shk 14:05 ,

Knauf Glet Ngjyrosje

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Nën 21:11 ,

Shitet bicikleta

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Nën 11:58 ,

PJES PER FIAT PUNTO BENZIN

Viti: 1995
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Sht 11:59 ,

Ofrojmë qumështë blete me shumicë dhe pakicë

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Mar 12:24 ,

Shitet skuteri orgjinal

200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Qer 16:14 ,

buggati me nje cmim te lir

50 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Nën 10:05 ,

Shitet Kadet TURBO 2.0

3 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Mar 19:22 ,

Pezho 306

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Mar 18:46 ,

bugatti veyron

2 877 777 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Shk 15:30 ,

Shita elektrike

65 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Nën 14:18 ,

SHITEN PAJAQALLA/zvoshnik/baser/perforcus

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Sht 07:23 ,

BUGATTI VERON

788 000 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Gush 21:25 ,

shes Fellne

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Korr 10:33 ,

shitet ose ndrrohet

1 100 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Qer 16:08 ,

Muzik

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Shk 13:28 ,

Bugatti veyron

892 456 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Tet 19:16 ,

bugati veyron

20 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Tet 19:07 ,

Bugati veyron

30 000 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Gush 09:19 ,

Bugatti

100 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
20 Gush 09:19 ,

Bugatti

1 111 111 111 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim