Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Bugatti

EB 110 , 7
Veyron , 12
BS6 , 11
Sot 00:14 Shitorja ,

Shes Karting

Viti: 2012
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
28 Maj 13:50 ,

Llustera -Ndriçime "DOMI" Chandelier

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Maj 19:01 ,

Biciklet

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Mar 09:40 ,

Shitet iveco kombi

4 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Shk 14:05 ,

Knauf Glet Ngjyrosje

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Jan 17:15 ,

motorr sharr

120 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
31 Dhj 15:19 ,

Shitet Rami Urgjent Nr 045570349

480 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Dhj 09:17 ,

USB 256GB KINGSTON

25 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Sht 11:59 ,

Ofrojmë qumështë blete me shumicë dhe pakicë

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Gush 10:50 ,

Shes 15 pula t katundit

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Mar 12:24 ,

Shitet skuteri orgjinal

200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Dhj 18:56 ,

shitet bugati

1 000 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Nën 20:15 ,

Shitet vetura

4 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Nën 17:26 ,

Golf 2

550 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Sht 20:03 ,

Shitet polo 1.9 Sdi ne gjendje shum tmir

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Korr 08:31 ,

Paraglider ne gjendje perfect 1600 Euro

1 600 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Qer 16:14 ,

buggati me nje cmim te lir

50 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Shk 21:55 ,

Rent a car

30 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Jan 19:27 ,

bugatti

500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Jan 19:16 ,

shitet rimokio per vetura 300 ero

300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Nën 10:05 ,

Shitet Kadet TURBO 2.0

3 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Korr 21:36 ,

Shes Traktrin Rakovic 60 shum xhendje te mir

2 950 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Korr 19:46 ,

Shitet golf 2 1.6 dizell

500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Korr 10:43 ,

shes veturen chrysler voyager

3 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Maj 23:14 ,

Biciklet Swift

80 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Shk 13:31 ,

bugatti veyron ne gjendje te mire

60 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Shk 17:29 ,

Der e hymjes per shtepi

100 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Shk 15:30 ,

Shita elektrike

65 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Jan 23:05 ,

Golf 2 -viti 91 1.6

550 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
17 Jan 18:00 ,

Dordolec vet gjat stines Dimrore garantojm per ta

166 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Nën 14:18 ,

SHITEN PAJAQALLA/zvoshnik/baser/perforcus

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Tet 13:50 ,

Sharr

Viti: 1995
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
30 Gush 21:25 ,

shes Fellne

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Korr 02:49 ,

Prekolic Rimorkjo

400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Qer 16:08 ,

Muzik

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Maj 14:02 ,

Blej vetura te vetra pej vitit 85 deri 2000

Viti: 1985
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
13 Mar 09:26 ,

bugatti

10 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Tet 19:07 ,

Bugati veyron

30 000 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Gush 09:19 ,

Bugatti

1 111 111 111 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim