Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Buick

Dje 20:57 ,

Blej mercedes 190-200-250-me qmim 200-400e

350 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Maj 19:44 ,

BUICK -RANDEZVOUS 3.4L VITI 2002 RKS URGJENT

3 000 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Pri 10:18 ,

Buciklet

Viti: 2020
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Dhj 16:58 ,

BUICK LESABRE LIMOUSINE

9 700 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Tet 18:56 ,

Shes burgi dheu

150 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Tet 19:37 ,

Shitet golf 2

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Sht 12:59 ,

Shitet Buick Enclave cxl Amerikan

Viti: 2011
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
29 Gush 20:44 ,

Per DASMA buick special 1957 DHE SHITJE

Viti: 1980
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
11 Shk 12:32 ,

shitet pasati 5muj regjistrim

650 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Shk 16:30 ,

Shes pasatin 1 vit regjistrim

1 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Jan 23:44 ,

citroen jumpy pikap

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Gush 13:08 ,

Pasat

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Gush 19:06 ,

youamaha

1 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Qer 00:29 ,

⚽ushit flm⚽

36 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Nën 11:17 ,

Yamaha 250cc

1 250 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Sht 13:56 ,

VW Golf 2 urgjent

Viti: 1986
Kilometrazha: > 500 000
09 Sht 16:20 ,

Buick

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Shk 11:54 ,

+488

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Dhj 16:37 ,

Pikapi 1.9 disel i thjesht


Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
19 Tet 16:47 ,

Shitet ose nderrohet

Viti: 2006
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
15 Tet 12:50 ,

Shitet Buick Electra - Urgjent

3 000 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Tet 15:42 ,

granit mermer cnc

1 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Gush 13:04 ,

vetur

600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Korr 19:59 ,

Shitet Buick Electra -Urgjent

Viti: 1985
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
15 Mar 22:29 ,

vetura breshk-harlie

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Jan 22:30 ,

shes-veturen buick rendezvous

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Jan 02:04 ,

Pasat

3 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Jan 22:04 ,

Buick benzin -03

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Dhj 14:31 ,

SHES VETUREN BUICK RENDEZVOUS

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Dhj 09:54 ,

buick

6 000 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Nën 14:22 ,

Buick rendezvous

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Sht 13:37 ,

Oltaimer

14 800 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
04 Sht 10:22 ,

shes - veturen bucik rendezvous

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Gush 10:56 ,

Buick Electra -85

5 000 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
07 Gush 16:38 ,

Buick rendezvous

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Në fillim