Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Buick | Electra

24 Tet 18:56 ,

Shes burgi dheu

150 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Tet 16:47 ,

Shitet ose nderrohet

Viti: 2006
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
15 Tet 12:50 ,

Shitet Buick Electra - Urgjent

3 000 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Korr 19:59 ,

Shitet Buick Electra -Urgjent

Viti: 1985
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
03 Dhj 09:54 ,

buick

6 000 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Gush 10:56 ,

Buick Electra -85

5 000 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Në fillim