Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Buick | La Crosse

25 Gush 13:04 ,

vetur

600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim