Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Buick | Model tjetër

16 Maj 19:44 ,

BUICK -RANDEZVOUS 3.4L VITI 2002 RKS URGJENT

3 000 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Tet 19:37 ,

Shitet golf 2

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Gush 20:44 ,

Per DASMA buick special 1957 DHE SHITJE

Viti: 1980
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
06 Shk 16:30 ,

Shes pasatin 1 vit regjistrim

1 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Jan 23:44 ,

citroen jumpy pikap

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Gush 13:08 ,

Pasat

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Sht 13:56 ,

VW Golf 2 urgjent

Viti: 1986
Kilometrazha: > 500 000
09 Sht 16:20 ,

Buick

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Tet 15:42 ,

granit mermer cnc

1 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Mar 22:29 ,

vetura breshk-harlie

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Jan 22:30 ,

shes-veturen buick rendezvous

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Jan 02:04 ,

Pasat

3 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Jan 22:04 ,

Buick benzin -03

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Dhj 14:31 ,

SHES VETUREN BUICK RENDEZVOUS

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Nën 14:22 ,

Buick rendezvous

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Sht 10:22 ,

shes - veturen bucik rendezvous

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
07 Gush 16:38 ,

Buick rendezvous

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Në fillim