Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Buick | Regal

04 Nën 11:17 ,

Yamaha 250cc

1 250 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim