Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Buick | Riviera

28 Qer 00:29 ,

⚽ushit flm⚽

36 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim