Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën. | Makina | Vetura | Buick | Skylark

28 Gush 19:06 ,

youamaha

1 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Dhj 16:37 ,

Pikapi 1.9 disel i thjesht


Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Sht 13:37 ,

Oltaimer

14 800 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Në fillim